Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hebda Nieruchomości

Urszulańska 4/2 Tarnów

Mapa

608 800...

608 800 125

662 014 618

14 626 13 13

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

O nas

HEBDA Nieruchomości to firma oferująca kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, obecna na tarnowskim rynku od 30 lat.

Nasze mocne strony to :

bogate doświadczenie, licencjonowani pośrednicy, stała obsługa prawna radcy prawnego, uczciwość oraz satysfakcja z wykonywanej pracy.

Stale współpracujemy z renomowanymi biurami nieruchomości, kancelariami notarialnymi oraz doradcami kredytowymi i ubezpieczeniowymi. Dzięki temu wzbogacamy zakres naszych usług i ułatwiamy komfortowe przeprowadzenie kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości. Każdemu klientowi oferujemy:

- Dokonanie korzystnego wyboru i zaoszczędzenie swojego czasu

- Zgłoszenie nieruchomości i oszacowanie jej rynkowej wartości

- Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowanie dokumentacji

- Stałe porady radcy prawnego dotyczące przedmiotu transakcji, promocję nieruchomości w prasie, ogłoszeniowych portalach internetowych, reklamę w gablotach w centralnych punktach miasta w ramach świadczonej usługi bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

232

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Hebda Nieruchomości

Filtruj

740 000 zł132 m² 5 606,06 zł/m²

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnów - piaskówka dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej dzielnicy- oferta domu...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł700 m² 121,43 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do dzierżawy działki rod wraz z murowanym budynkiem, nasadzeniami oraz wszystkimi poniesionymi nakładami.Działka...

Szczegóły ogłoszenia

0,56 zł/m²180 m² 100 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, samo centrum miasta! - Do wynajęcia lokal usługowy pod Bank, sklep, biuro Podróży lub inną działalność - 180 m2 + 70 m2 do wyboru -...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe lokale mieszkanie o powierzchni 50 - 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 50 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w rejonie ul. Franciszkańskiej...

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Oferta na wyłacznośc biura! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Tarnów przy ul. Żurawiej,...

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Wałowa - do wynajęcia 2 poziomowy lokal usługowo - mieszkalny - o pow. 60 m2 - na 1 piętrze w małej kamieniczce z 1986 r -...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł166 m² 4 722,22 zł/m²

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Tylko U nas! - Zawada - najpiękniejsza widokowo wieś na Górze św. Marcina Dom idealny do zamieszkania dla rodzin z dziećmi: -Położony...

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²90 m² 6 200 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, do wynajęcia lokal usługowo - handlowy, od lat prosperujący, z witrynami od ulicy - Centrum miasta , ul.Krakowska - Parter kamienicy, 90 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²170 m² 2 380 zł

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokale biurowe zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Centrum przy ul. Krakowskiej. Lokal o powierzchni 170m2 z możliwością...

Szczegóły ogłoszenia

61,76 zł/m²34 m² 2 100 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Bernardyńska Obecnie lokal zajęty, do przejęcia od pażdziernika 2026 r - przez wiele lat prosperował w tym miejscu komis - sklep - do...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym, dwulokalowym budynku, posadowione na działce o powierzchni około 550 m2 zlokalizowanej...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 70 m , położony w miejscowości Siedliska, w malowniczej...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 500 m² 36 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Tuchowie (rejon ul. Przedmieście Górne) o powierzchni około 25 arów. Dojazd do działki drogą asfaltową....

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 500 m² 15,56 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Jodłowa w województwie podkarpackim. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu...

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45 m² 11 311,11 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

6,41 zł/m²156 m² 1 000 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tanów, ul.Lwowska - WałowaDO WYNAJECIA PODDASZE LOFTOWE w kamienicy zabytkowej w której OBECNIE PPROWADZONA JEST DZIAŁALNOŚĆ LEKARSKA Do...

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²400 m² 4 000 zł

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa idealna pod składowanie materiałów zlokalizowana w Łęgu Tarnowskim. Obok hali około 400 mk2 utwardzonego placu. Lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu usytuowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Tuchowie. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 106,33m2,...

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł154 m² 6 623,38 zł/m²

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Zawada, dom parterowy na działce 30 arowej, w kolorze bieli w malowniczym widokowym miejscu! - projekt " Dom Zręczny" o pow. 154 m2, parterowy...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 145 m² 196,51 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,45 ar, położoną w Tarnowie przy ul. Żytniej, w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m , położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie....

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tarmów, ul.Nowodabrowska - do sprzedania dom ( lub wynajęcia) o pow. 180 m2, na działce 4,5 ara - 2 kondygnacyjny - partrer; 3 pokoje, kuchnia,...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł143 m² 3 146,85 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Chotowej około 2 km od Zalewu. Oferta skierowana przede wszystkim do osób...

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł850 m² 62,35 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 8,5 ara zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp -...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów , ul.Rydza ŚmigłegoDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - o pow. 46 m2- dwa pokoje ( pokój gościnny i sypialnia )-...

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 500 m² 6,36 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 55 arów, położona w miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra. Działka ma nieregularny kształt...

Szczegóły ogłoszenia

514 662 zł55 m² 9 357,49 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 55,34 m2 usytuowany na 1 piętrze budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce. Lokal mieszkalny składa...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 m2 zlokalizowane w Tarnowie na popularnej Strusinie przy ul. Mościckiego....

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł24 m² 10 375 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni około 24 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w wysokim, ocieplonym budynku z windą....

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni 43,84 m , usytuowanego na parterze w budynku znajdującym się...

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²13 m² 600 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy 13 m2 za 600 zł (w tym wszystkie opłaty,łącznie z ogrzewaniem ). 1 pokój, wc na klatce schodowej. Tel 662-014-618 Opłaty 600 zł +...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowanego na jednym...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 97,10 m zlokalizowany na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Marynarki...

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²25 m² 650 zł

Monika Hebda

Monika Hebda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, ul.Krakowska , 25 m2, lokal handlowo- usługowy, z wc. Ogrzewanie elektryczne ( możliwość gazowego). Parking. Czynsz 650 zł +...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł7 300 m² 39,73 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 73 ary i wymiarach około 335 m x 22 m, położona w Wierzchosławicach, w sąsiedztwie...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Rezerwacja! oferta na wyłącznośc biura! bez prowizji od kupujacego!na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

Mariusz Grochowiec

Mariusz Grochowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura przytulny zlokalizowany na popularnej tarnowskiej Marcince!. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij